Oto Acente

Bilgileri gir, en uygun teklifi gör, satın al.

 1. Basit formumuzu doldurun
 2. Biz 15 sigorta şirketinden en ucuz teklifleri size hemen sunalım.
 3. Size uygun, en ucuz araç sigortası tekliflerine birlikte karar verelim
3 Adımla hemen teklif al Türkiye'nin her yerine Yurtiçi Kargo ile ücretsiz teslim. Poliçeniz iki gün içinde kapınıza gelsin.

Hızlı teklif için, formu doldurun

Tüm kasko ve trafik acentelerinden en uygun, en hızlı fiyatları hemen almak için bilgileri girmeniz yeterli. Tüm bilgileriniz, gizlilik politikası kapsamında.

Kapat

Bir bilgiyi girmeyi unutmuş olabilir misiniz? Tekrar kontrol edip bilgileri girerseniz ihtiyacınız olan teklifleri hemen hazırlayabiliriz.

Paylaştığınız bilgiler için teşekkür ederiz.

Şimdi sizin için en ucuz sigorta tekliflerini araştırmaya başlayacağız.

Kısa bir süre sonra size en uygun teklifleri sunacağız.

Sigorta teklif işlemlerinizi daha hızlı yapabilmemiz için lütfen TC Kimlik Numaranızı ve Ruhsat Belge Seri Numaranızı hazır bulundurunuz.

Bizim tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Otoacente.com

Hemen Kasko Teklifi almak için Formu doldurun.

Aracınıza uygun, en ucuz ve güvenli kasko fiyatlarını bulmamız için sadece aşağıdaki basit formu doldurmanız yeterli. Arabanıza özel kasko tekliflerini 12 şirketten alarak fiyatları dakikalar içerisinde sunacağız.

Hemen Trafik Teklifi almak için Formu doldurun.

Aracınıza uygun, en ucuz ve güvenli zorunlu trafik sigortası fiyatlarını bulmamız için sadece aşağıdaki basit formu doldurmanız yeterli. Arabanıza özel trafik sigortası tekliflerini 12 şirketten alarak fiyatları dakikalar içerisinde seçmenize yardımcı olacağız.

Hemen Konut Teklifi almak için Formu doldurun.

Evinizi her türlü tatsızlıktan koruyacak, size uygun ve en ucuz konut sigortası fiyatlarını bulabilmemiz için aşağıdaki basit formu doldurmanız yeterlidir.

Türkiye’nin en büyük 12 sigorta şirketinden size özel en ucuz teklifleri bulup istediğiniz ürünü dakikalar içinde seçmenize yardımcı olacağız.

Hemen Dask/Konut Teklifi almak için Formu doldurun.

Geleceğinize güvence veren, evinizi olası bir depreme karşı teminat sağlayan DASK/ Zorunlu Deprem Sigortası fiyatlarını sizin araştırıp en ucuz fiyatları bulmamız için aşağıdaki basit formu doldurmanız yeterlidir. Size uygun en ucuz sigortayı seçebilmeniz için dakikalar içerisinde sizi arayacağız.

Gizlilik ve Kullanım Şartları

En uygun ve en ucuz trafik sigortası ile kasko fiyatlarını almak için OtoAcente.com sitesine hoş geldiniz. Sitemizi kullanmadan önce lütfen aşağıdaki şartları dikkatle okuyunuz. OtoAcente.com sitesini ziyaret eden her kullanıcı aşağıdaki koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Aşağıdaki şartları kabul etmemeniz durumunda lütfen sitemizi kullanmayı sonlandırınız.

 1. OtoAcente.com bir Ototespit.com, Ototeknoloji.com, Otorandevu.com İştiraki ile kurulan ortak girişim projesidir. Aşağıdaki bölüm web sitemizi ziyaret ettiğinizde paylaştığınız kişisel bilgiler ve site kullanımı ile ilgili OtoAcente.com politikalarını içermektedir.

 2. Site sayfalarını herhangi bir bilgi paylaşmadan ziyaret edebilir, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi alabilir, raporlarımızı okuyabilir, ve diğer servislerden yararlanabilirsiniz.

 3. Kişisel bilgilerinizi paylaştığınız taktirde (adres, e-posta adresi, telefon numarası, vb), bu bilgiler izniniz ve bilginiz olmadan hiç bir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Bize e-posta, telefon, veya fax yoluyla göndermiş olduğunuz tüm kişisel bilgiler sadece size daha iyi hizmet verebilmemiz için kullanılacaktır. Paylaştığınız bilgiler en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımız ile korunacaktır.

 4. Bizimle paylaştığınız bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasından kullanıcı sorumludur. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi vermenizden ötürü satın aldığınız sigorta hizmetlerinin geçersizliği ya da oluşacak zararlara dair SigortaDirekt hiç bir sorumluluk kabul etmez. Yanıltıcı, eksik veya yanlış bilgi vermeniz durumunda OtoAcente’nin uğramış olduğu tüm zararın sorumluluğu size aittir.

 5. OtoAcente.com, bu internet sitesinde paylaşılan bilgilerin doğruluklarını, eksiksizliklerini, ve yeterliliklerini garanti etmez. Bu bilgilerde olabilecek hatalar ya da eksiklikler yüzünden oluşabilecek durumların sorumluluğunu açık bir şekilde reddeder.

 6. Bu internet sitesinin kullanımı esnasında oluşan herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan ya da dolaylı yoldan oluşabilecek zarar ve ziyandan OtoAcente.com ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar olmuş olsalar dahi, sorumlu olmazlar. Gerek bu internet sitesinden bağlantılar (linkler) verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine yapılan bağlantıların riski kullanıcılara aittir.

 7. OtoAcente.com bu sitede yeralan bilgiler üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Değişikliklerin takip edilmemesinden ötürü oluşacak sorunlardan dolayı OtoAcente.com hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. OtoAcente.com’un yaptığı değişiklikleri özel olarak bildirme yükümlülüğü bulunmamaktadır.

 8. OtoAcente.com sitesindeki bağlantılar sizi diğer sitelere götürebilir ve bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işlevi ile ilgili olarak OtoAcente.com hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmez.

 9. OtoAcente.com web sitesi ile ilgili görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir. OtoAcente.com söz konusu görüş ve önerilerinizi istediği gibi kullanabilir. Paylaştığınız taktirde görüş ve önerileriniz ile ilgili hiç bir hak talep etmeyeceğinizi peşin olarak kabul etmiş olursunuz.