Oto Acente

Bilgileri gir, en uygun teklifi gör, satın al.

  1. Basit formumuzu doldurun
  2. Biz 15 sigorta şirketinden en ucuz teklifleri size hemen sunalım.
  3. Size uygun, en ucuz araç sigortası tekliflerine birlikte karar verelim
3 Adımla hemen teklif al Türkiye'nin her yerine Yurtiçi Kargo ile ücretsiz teslim. Poliçeniz iki gün içinde kapınıza gelsin.

Hızlı teklif için, formu doldurun

Tüm kasko ve trafik acentelerinden en uygun, en hızlı fiyatları hemen almak için bilgileri girmeniz yeterli. Tüm bilgileriniz, gizlilik politikası kapsamında.

Kapat

Bir bilgiyi girmeyi unutmuş olabilir misiniz? Tekrar kontrol edip bilgileri girerseniz ihtiyacınız olan teklifleri hemen hazırlayabiliriz.

Paylaştığınız bilgiler için teşekkür ederiz.

Şimdi sizin için en ucuz sigorta tekliflerini araştırmaya başlayacağız.

Kısa bir süre sonra size en uygun teklifleri sunacağız.

Sigorta teklif işlemlerinizi daha hızlı yapabilmemiz için lütfen TC Kimlik Numaranızı ve Ruhsat Belge Seri Numaranızı hazır bulundurunuz.

Bizim tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Otoacente.com

Hemen Kasko Teklifi almak için Formu doldurun.

Aracınıza uygun, en ucuz ve güvenli kasko fiyatlarını bulmamız için sadece aşağıdaki basit formu doldurmanız yeterli. Arabanıza özel kasko tekliflerini 12 şirketten alarak fiyatları dakikalar içerisinde sunacağız.

Hemen Trafik Teklifi almak için Formu doldurun.

Aracınıza uygun, en ucuz ve güvenli zorunlu trafik sigortası fiyatlarını bulmamız için sadece aşağıdaki basit formu doldurmanız yeterli. Arabanıza özel trafik sigortası tekliflerini 12 şirketten alarak fiyatları dakikalar içerisinde seçmenize yardımcı olacağız.

Hemen Konut Teklifi almak için Formu doldurun.

Evinizi her türlü tatsızlıktan koruyacak, size uygun ve en ucuz konut sigortası fiyatlarını bulabilmemiz için aşağıdaki basit formu doldurmanız yeterlidir.

Türkiye’nin en büyük 12 sigorta şirketinden size özel en ucuz teklifleri bulup istediğiniz ürünü dakikalar içinde seçmenize yardımcı olacağız.

Hemen Dask/Konut Teklifi almak için Formu doldurun.

Geleceğinize güvence veren, evinizi olası bir depreme karşı teminat sağlayan DASK/ Zorunlu Deprem Sigortası fiyatlarını sizin araştırıp en ucuz fiyatları bulmamız için aşağıdaki basit formu doldurmanız yeterlidir. Size uygun en ucuz sigortayı seçebilmeniz için dakikalar içerisinde sizi arayacağız.

Hakkımızda

OtoAcente.com bir, OtoGrup iştiraki ile kurulan ortak girişim projedir. Sigorta aracılığı, sigorta danışmanlığı ve risk danışmanlığı konularında Türkiye ve uluslararası alanda hizmet vererek çok kısa bir sürede saygın bir yere gelmiştir.

OtoAcente.com, Türkiye'de sigorta ihtiyacı olan herkese internet üzerinden sigorta teklifi vermeyi amaçlamaktadır. Misyonumuz, ülkemiz insanlarına sigorta ihtiyaçları konusunda en hızlı servisi veren, onlara güvenilir ve ucuz sigorta tekliflerini en kısa sürede vermeyi sağlayan Türkiye’nin en büyük online sigorta karşılaştırma web sitesi olmaktır.

OtoAcente.com başta kasko ve trafik sigortası ağırlıklı olmak üzere Konut ve DASK poliçerini en hızlı şekilde değerlendirip sizin en uygun ve en ucuz teklifleri seçmenize yarayan bir web sitesidir. Kasko değer sorgulamasını sizin için anında yaparak size en uygun kasko tekliflerini, ihtiyaçlarınızı karşılayan zorunlu trafik sigortası fiyatlarını değerlendirerek sizin için uygun olan poliçeyi her zaman en hızlı sunan firma olmak en büyük amacımızdır.

Kuruluşumuzdan bu yana çalıştığımız her alanda mükemmel hizmet sunmayı hedefledik. Genç ve dinamik ekibimiz, vizyon ve misyonumuzu destekleyen en temel servetimizdir. Bu doğrultuda tüm çalışanlarımızın bilgi edinmelerini, yaratıcılıklarını en üst düzeyde kullanmalarını ve profesyonelliği ön planda tutabilmelerini motive eden ortamı sağlamak kurumsal kimliğimizin yegane parçasıdır.


Siz de hemen en uygun trafik sigortası ve kasko teklifi almak için tıklayın.