Oto Acente

Bilgileri gir, en uygun teklifi gör, satın al.

  1. Basit formumuzu doldurun
  2. Biz 15 sigorta şirketinden en ucuz teklifleri size hemen sunalım.
  3. Size uygun, en ucuz araç sigortası tekliflerine birlikte karar verelim
3 Adımla hemen teklif al Türkiye'nin her yerine Yurtiçi Kargo ile ücretsiz teslim. Poliçeniz iki gün içinde kapınıza gelsin.

Hızlı teklif için, formu doldurun

Tüm kasko ve trafik acentelerinden en uygun, en hızlı fiyatları hemen almak için bilgileri girmeniz yeterli. Tüm bilgileriniz, gizlilik politikası kapsamında.

Kapat

Bir bilgiyi girmeyi unutmuş olabilir misiniz? Tekrar kontrol edip bilgileri girerseniz ihtiyacınız olan teklifleri hemen hazırlayabiliriz.

Paylaştığınız bilgiler için teşekkür ederiz.

Şimdi sizin için en ucuz sigorta tekliflerini araştırmaya başlayacağız.

Kısa bir süre sonra size en uygun teklifleri sunacağız.

Sigorta teklif işlemlerinizi daha hızlı yapabilmemiz için lütfen TC Kimlik Numaranızı ve Ruhsat Belge Seri Numaranızı hazır bulundurunuz.

Bizim tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Otoacente.com

Hemen Kasko Teklifi almak için Formu doldurun.

Aracınıza uygun, en ucuz ve güvenli kasko fiyatlarını bulmamız için sadece aşağıdaki basit formu doldurmanız yeterli. Arabanıza özel kasko tekliflerini 12 şirketten alarak fiyatları dakikalar içerisinde sunacağız.

Hemen Trafik Teklifi almak için Formu doldurun.

Aracınıza uygun, en ucuz ve güvenli zorunlu trafik sigortası fiyatlarını bulmamız için sadece aşağıdaki basit formu doldurmanız yeterli. Arabanıza özel trafik sigortası tekliflerini 12 şirketten alarak fiyatları dakikalar içerisinde seçmenize yardımcı olacağız.

Hemen Konut Teklifi almak için Formu doldurun.

Evinizi her türlü tatsızlıktan koruyacak, size uygun ve en ucuz konut sigortası fiyatlarını bulabilmemiz için aşağıdaki basit formu doldurmanız yeterlidir.

Türkiye’nin en büyük 12 sigorta şirketinden size özel en ucuz teklifleri bulup istediğiniz ürünü dakikalar içinde seçmenize yardımcı olacağız.

Hemen Dask/Konut Teklifi almak için Formu doldurun.

Geleceğinize güvence veren, evinizi olası bir depreme karşı teminat sağlayan DASK/ Zorunlu Deprem Sigortası fiyatlarını sizin araştırıp en ucuz fiyatları bulmamız için aşağıdaki basit formu doldurmanız yeterlidir. Size uygun en ucuz sigortayı seçebilmeniz için dakikalar içerisinde sizi arayacağız.

Kariyer

Biz Türkiye’deki sigortacılık anlayışını baştan aşağıya değiştirmek için çalışan bir ekibiz. Aramızda bu piyasayı çok iyi tanıyan, yıllarını bu işe vermiş arkadaşlar, yurt dışında eğitim görmüş ve çalışmış kişilerin yanı sıra okullarından yeni mezun olmuş, hevesle yeni bir işi öğrenmeye çalışan çok zeki ve istekli arkadaşlarımız aramızda yeralıyor.

Şu anda aşağıdaki pozisyonlar için kariyer olanakları sunmaktayız. Lütfen bu pozisyonlara Kariyer.net üzerinden ya da kariyer@otoacente.com adresinden başvuru yapınız. Neden bizimle çalışmak istediğinizi bir ön yazı ile paylaşır ve özgeçmişinizi eklerseniz sizi daha iyi tanımamıza yardımcı olabilirsiniz.

OtoAcente.com sürekli olarak yetenekli ve istekli kişileri ekibine katmaya devam ediyor. Bize katılmak isterseniz lütfen herhangi bir pozisyon ilanı gözetmeksizin bir ön yazı ve özgeçmiş ile başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru yapan herkes insan kaynakları ekibimiz tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Bize bir önyazı ve özgeçmişinizi kariyer@otoacente.com üzerinden göndermeniz yeterlidir.

Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgi için şimdiden teşekkür ederiz.

OtoAcente.com